ALDAN Nieruchomości
       Nazywam się Alicja Danlowska i od 01 czerwca 2017 roku prowadzę własne Biuro Nieruchomości w Zielonej Górze ALDAN Nieruchomości Alicja Danlowska.
    Jestem licencjonowanym Pośrednikiem w Obrocie Nieruchomościami, Licencja PFRN nr 24801, oraz Członkiem PFRN, WSPON, Mieszkanicznik, aktywnie uczestniczę w szkoleniach i spotkaniach dotyczących rynku nieruchomości nie tylko pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności jak również nawiązując kontakty, przyjaźnie … By być coraz lepszym pośrednikiem…
     W zakresie swojej działalności staram się w pełni współpracować ze swoimi Klientami – stawiam na kontakt bezpośredni, gdyż zaufanie w tej pracy jest najważniejsze!!!
    Swoją działalność koncentruję głównie na terenie Zielone Góry i najbliższych okolicach ale w swojej ofercie posiadam również Apartamenty na sprzedaż nad morzem, niedługo również w górach. Współpracuję również z firmą budującą domy drewniane z bali i na konstrukcji szkieletowej.
     W ciągu tych kilku lat przeprowadziłam już kilkaset transakcji kupna – sprzedaży nieruchomości i wielką radością dla mnie jest to, że Klienci wracają lub polecają moją osobę!!!
 "Praca z ludźmi jest moją pasją a zadowolenie Klientów największą przyjemnością".

GŁÓWNE ASPEKTY MOJEJ PRACY TO:
1. Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz utrzymywanie bliskich i długofalowych relacji z Klientami – MOJA FIRMA TO MOJA WIZYTÓWKA!!!
2. Indywidualna analiza potrzeb i oczekiwań oraz aktywna współpraca zgodnie z oczekiwaniami i preferencjami Klientów.
3. Działania marketingowe tj. prezentacja nieruchomości zarówno na stronie internetowej www.aldan.nieruchomosci.pl, portalach internetowych obsługujących nieruchomości jak i w mediach społecznościowych.
4. Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży / zakupu nieruchomości - badanie stanu prawnego nieruchomości, przygotowanie pełnej dokumentacji nieruchomości, uczestnictwo przy Akcie Notarialnym, przekazaniu nieruchomości, rozwiązaniu/ nawiązaniu umów z dostawcami prądu i gazu, wody, w SM/WM.
5. BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA BEZPIECZNE PRZEPROWADZENIE TRANSAKCJI – zarówno od strony Sprzedającego jak i Kupującego nieruchomość – dlatego moją wartością jest nie tylko sama transakcja, ale zadowolenie stron ze współpracy ze mną.

 Zapraszam do współpracy Alicja Danlowska tel. 577 877 724